HP - slider

AgriHub SK

Poďme urobiť slovenské poľnohospodárstvo modernejšie, udržateľné a konkurencieschopné

HP - blue

Dávame poľnohospodárstvu iný rozmer

Poľnohospodárstvo 4.0  Ukážeme vám ako na to.

Blogs

AgriHub INSPIRE Hackathon 2021 Kick-off Webinár - 15.11.2021

Premýšľate o zapojení do hackathonu a neviete ako na to? Alebo vám stále nie sú jasné ciele výziev? Potom neváhajte využiť túto jedinečnú príležitosť a počas jednej hodiny sa o hackathone dozvedieť viac.

Počas tohto špeciálneho webinára vám poskytneme prehľad hlavného poslania hackathonu AgriHub INSPIRE. Naši mentori vám povedia viac o cieľoch jednotlivých výziev, ktoré boli pre hackathon definované av neposlednom rade vám poskytneme informácie, ako sa môžete do hackathonu zapojiť ako účastníci.

V prípade Vášho záujmu sa neváhajte zaregistrovať na tento webinár!

REGISTRÁCIA NA WEBINÁR

Webinár online - 15.11.2021 od 13:30
https://us06web.zoom.us/j/84060525846?pwd=VG11NlU4blpsV2ZWSng3TE9vTy84QT09

***Registrácia do výziev je stále otvorená! Pozrite sa do tabuľky nižšie, vyberte si výzvu a zaregistrujte sa na hackathon ***

REGISTRÁCIA NA HACKATHON

00

More Blog Entries

thumbnail
thumbnail

0 Comments

HP - call

Chcete sa stať súčasťou AgriHubu?

HP - mapa

Partneri

HP - about

Agrihub SK, člen SmartAgriHubs

SmartAgriHubs je projekt EÚ za viac ako 20 miliónov EUR realizovaný v rámci programu Horizont 2020, ktorý združuje viac ako 164 partnerov v európskom poľnohospodársko - potravinárskom odvetví. Projekt je zameraný na digitalizáciu európskeho poľnohospodárstva s podporou poľnohospodárskeho inovačného ekosystému venovaného excelentnosti, udržateľnosti a úspechu.

Vývoj a využívanie digitálnych riešení je možné prostredníctvom prepojenia ekosystémov 140 digitálnych inovačných klastrov zabudovaných do 9 regionálnych klastrov, ktoré vedú organizácie, ktoré sú úzko prepojené na iniciatívy a fondy regionálnej digitalizácie.

Viac o projekte
Image description